Yhteystiedot

Yhteystiedot

Kaustisen seutukunta

Lestijärven kunta
Lestintie 39
69440 Lestijärvi
Sähköposti: kirjaamo@kaustisenseutukunta.fi

Petri Jylhä
Kehittämisjohtaja
Puh. 050 551 3030
petri.jylha@kaustisenseutukunta.fi

Minna Kauppinen
hallintopäällikkö
Puh. 050 500 2102
minna.kauppinen@kaustisenseutukunta.fi

Marko Harju
toimistosihteeri
Puh. 044 516 8733
marko.harju@kaustisenseutukunta.fi


Kannuksen kaupunki

PL 42, Asematie 1
69101 Kannus

Jussi Niinistö
Kaupunginjohtaja
Puh. 044 4745 236
jussi.niinisto@kannus.fi

Ville Honkala
Yritysasiamies
Puh. 044 4745 237
ville.honkala@kannus.fi

Leena Sämpi
Talous- ja hallintopäällikkö
Puh. 044 4745 229
leena.sampi@kannus.fi


Kokkolan kaupunki

Kaupungintalo, Kauppatori 5
PL 43
67101 Kokkola

Marjo Rahikka
Hankekoordinaattori
Puh. 044 7809 918
marjo.rahikka@kokkola.fi

Päivi Linna
Toimistosihteeri (Elinkeinot ja kaupunkikehitys)
Puh. 044 7809 218
paivi.linna@kokkola.fi

Piia Isosaari
Strategiapäällikkö (Elinkeinot ja kaupunkikehitys)
Puh. 044 7809 224
piia.isosaari@kokkola.fi

Perhon kunta

Keskustie 2
69950 Perho

Lauri Laajala
Kunnanjohtaja
Puh. 0400-517 380
lauri.laajala@perho.com

Anne Koskinen
Yritysneuvoja
Puh. 044-780 9241
anne.koskinen@kosek.fi

Arja Lindbom
Taloussihteeri
Puh. 040-684 2847
arja.lindbom@perho.com